Go to Top

Táncos sikerek

Iskolánk több tanulója tagja a Dalma Dance Club Sportegyesületnek, akik hétről hétre készülnek a különböző fellépésekre és versenyekre, időt, energiát és szorgalmat befektetve kitartóan gyakorolnak. 2022. március 19-én Szolnokon az I. Alföld Kupa mazsorett és cheerlader versenyen, majd 2022. április 23-án az I. Tiszafüred Open modern tánc és mazsorett versenyen vettek részt a táncosok Iskolánk tanulói az alábbi eredményeket érték el. Gyerek csapatunk (tagjai: Bíró Luca, Balogh Anna, Kovács Boglárka, Kovács Zea, Mészáros Maja, Csatári Gréta, Vidra Zselyke, Kovács Csenge, Szabó Noémi, Zelei Alexa, Lakatos Fanni, Pintácsi Lili) márciusban botos kategóriában egy arany és egy ezüst, pompom kategóriában arany érmet szereztek, majd áprilisban ismét két aranyéremmel tértek haza Tiszafüredről. A nagylányok Kovács Kíra és Győri Petra, a Junior Group tagjaként márciusban serdülő master korcsoportban pompom koreográfiájukkal első helyen végeztek, ezzel kvalifikáltak a májusban megrendezésre kerülő zágrábi nemzetközi versenyre. A mostani hétvégén is két aranyérmet szereztek, melyből az egyik show dance kategóriában ismét kvalifikálta őket a nemzetközi mezőnybe. Kíra és Petra duo produkciójukkal is megmérettetik magukat a májusi horvátországi versenyen. Felkészítő edző: Győrfi Dalma Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

Betűméret
Színösszeállítás