Diákjaink kiváló eredményekkel képviselték iskolánkat a Tiszaföldváron megrendezett megyei angol nyelvi versenyen. Juhász Flóra Gabriella (4.b) megyei 2. helyezést ért el, Gál-Ináncsi Emília (5.b) a 6. helyen végzett, míg Vincze Adél (6.a) az előkelő 4. helyet szerezte meg.
Szép eredmények születtek továbbá az első egyharmadban végzett tanulók körében is: Danics Alíz (4.b) a 8. helyen, Horváth Tamás András (5.a) a 13. helyen, Hutvágner Balázs (6.b) a 14. helyen, Rideg Simon (7.a) a 10. helyen, valamint Ollári Dániel Tibor (7.a) a 15. helyen zárta a versenyt.
Gratulálunk a szép eredményekhez! 🙂
