Go to Top

Nyári tábor-buszmenetrend

A 2017. június 19-től induló, Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata által szervezett nyári napközis táborral kapcsolatos, busszal történő  utaztatáshoz az alábbi tájékoztatást adom:

A KMKK Középkelet-magyarországi Közlekedési Központ Zrt. rendelkezése alapján 2017. június 19. és 2017. augusztus 20. között a reggeli és délutáni 15-ös jelzésű autóbuszok meghosszabbított útvonalon járnak, érintve a Széchenyi Lakótelepet is.

A 15- ös járat bővített menetrendje (benne a Szandai átszállás biztosítására vonatkozó Tiszaliget  megállóval):

Szántó krt.                                07:19
Pozsonyi út                               07:20
Mentőállomás                         07:21
Városi Kollégium                      07:22
Malom utca                              07:23
Aranyi Sándor utca                  07:24     Pedagógus kolléga várja a gyerekeket
Lovas István utca                     07:25
Hild Viktor utca                        07:26
Vasútállomás                            07:30     Pedagógus kolléga várja  a gyerekeket
McDonald’s Étterem               07:32
Sarló utca                                  07:34
Autóbusz-állomás                    07:36    Pedagógus kolléga várja a gyerekeket
Móra Ferenc utca                    07:38
Tiszaliget                                  07:45
Liget Hotel                                07:46
Strandfürdő                              07:47
Vízilabda aréna                        07:48
Tiszaligeti Motel                     07:49
Campus                                     07:50

Vissza az autóbusz 16:10-kor indul a Campustól, és a Vasútállomásra való érkezést követően a Hild Viktor úttól a Mentőállomás felé szállhatnak le az utazók a buszról.

Szandaszőlősön a Lengyel Antal téren várja  a gyerekeket  a pedagógus kolléga, és a 7.20 perckor induló 7-es jelzésű busszal utaznak a Tiszaligeti megállóig.

Felhívom figyelmét, hogy a nyári napközi megközelítése járatos buszokkal történik, tehát a gyermekek csak abban az esetben tudják igénybe venni a szolgáltatást, amennyiben érvényes jeggyel vagy bérlettel rendelkeznek.