Go to Top

Euro Show Dance Fest-Kanjiza International Modern Dance Competition

Iskolánk tanulói Kovács Kíra és Győri Petra november 19-én Szerbiában, Zentán mérették meg tánctudásukat. Nagyon szép eredményeket értek el. Show dance kategóriában csapatban korosztályukban a 2. helyet, pom-pom kategóriában csapatban az 1. helyet, és Fantasy show kategóriában duojuk is az 1. helyen végzett. Iskolánkból többen is tagjai a Dalma Dance Club Sportegyesületnek. Nagyon sok versenyen, fellépésen vesznek részt és szép eredményeket érnek el. Az idei évben december 5-én a Mikulás Kupa Országos Táncversenyen a Junior csapat egy arany és egy ezüstérmet szerzett (acro dance és show tánc kategóriákban), még a középső csoport ezen a versenyen két aranyéremmel, a legkisebb csoport egy arany és egy ezüst érmmel szaporította szép eredményeit. November 5-én Országos Mazsorettversenyen vettek részt! A nagylányok Pompom kategóriában és Show/modern botos mazsorett kategóriában is az I. helyen végeztek. A középső csoport arany ezüstérmeket szereztek, még a picurok ezen a versenyen két aranyérmet kaptak. 2022. október 16-án Ősz Kupa Országos Táncversenyen a legkisebbek mini korcsoportban remek eredményt értek el, táncukat kiemelt aranyéremmel értékelte a zsűri. A középső csoport 4-5. osztályos lányok gyermek korosztályban Fashion dance és Freestyle kategóriában is ezüstérmet szereztek. A nagylányok serdülő korosztályban Fashion dance kategóriában kiemelt aranyérmet szereztek és Freestyle kategóriában is az I. helyen végeztek. Kovács Kíra és Győri Petra duója is a legjobbnak bizonyult korosztályában és kategóriájában. Edző: Győrfi Dalma Gratulálunk a szép eredményekhez, további sok sikert kívánunk!

Betűméret
Színösszeállítás