Go to Top

Szolnoki Tankerületi Központ pedagógusnapi ünnepsége

2026. június 03-án tartották Szolnok város pedagógusnapi megemlékezését a Debreceni Egyetem Szolnoki Campusán. E jeles napon “Pedagógus Szolgálatért” Emlékérmet vehetett át iskolánk két pedagógusa: Csortosné Erdős Lívia és Palyáné Gyürky Tünde. Mindkettőjüknek szívből gratulálunk!

Betűméret
Színösszeállítás